Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19057
Stary 16.05.2012, 22:07
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Mi się zawsze raczej wydawało, że Chrapkowi to by taki wolny elektron pasował jak Meliksonowi.
Też mi się tak wydaje. Tak go przynajmniej pamiętam z ME, choć wiadomo, że ME, a piłka seniorska (choćby 1. liga) to nie to samo.

Ja bym Chrapka widział w składzie na przyszły sezon. Niech chociaż dostanie poważną szansę w okresie przygotowawczym, jak się okaże że nie ma szans, by chociaż regularnie wchodzić z ławki, to można go znów wypożyczyć.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując