xanti1906 napisał(a):

|
Mi się zawsze raczej wydawało, że Chrapkowi to by taki wolny elektron pasował jak Meliksonowi.
|
Też mi się tak wydaje. Tak go przynajmniej pamiętam z ME, choć wiadomo, że ME, a piłka seniorska (choćby 1. liga) to nie to samo.
Ja bym Chrapka widział w składzie na przyszły sezon. Niech chociaż dostanie poważną szansę w okresie przygotowawczym, jak się okaże że nie ma szans, by chociaż regularnie wchodzić z ławki, to można go znów wypożyczyć.