Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1939
Stary 16.05.2012, 20:47
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Mylisz się. PiS był przede wszystkim pomysłodawcą całego zamierzenia. Gdyby nie pomysł i determinacja w jego wdrożeniu, to PO nie miałaby czego kontynuować. Postaraj się zachowaj choć trochę obiektywizmu, bo geneza powstania gazoportu powszechnie znana (choć jak widzę nie dla każdego).Bo w końcu poza kontynuacją budowy gazoportu jakież to inne tego typu działania przeprowadziła Platforma? Poza oczywiście przedłużeniem umowy na dostawy gazu od Rosjan i brakiem reakcji na budowę rurociągu północnego

Nie obiektywni są Ci, którzy piszą, że gazoport jest zasługą tylko PiS. Pomijają w ten sposób fakt, że plan budowy, specjalną specustawę, która uprościła wszelkie procedury administracyjne, przetarg na sam terminal, przetarg na falochron, decyzje środowiskowe, pozwolenie na budowę, zapewnienie środków wykonała Platforma Obywatelska.

Pomysłodawcy - super. Tylko bardzo często na samych pomysłach się kończy.

Dlatego uważam, że trzeba pochwalić PiS za dobry pomysł i krok w postaci przetargu na projekt. Na więcej czasu im nie starczyło. Całą resztę wykonała jednak Platforma. Dlatego nie rozumiem tych [Lemingi PIS ], którzy piszą że PiS jest super w kwestii gazoportu a Donald wszystko spie*dolił.

PS. Jeśli KDP powstaną za rządów innej partii też będziemy pisać, że to zasługa rządów PO, bo oni wpadli na ten pomysł?

pozdrawiam


Odnośnie Smoleńska.

Podjęto jakieś kroki w sprawie powstania komisji międzynarodowej, która zbada przyczyny katastrofy? Kiedy i czy w ogóle oddadzą nam czarne skrzynki i wrak? Nie powinno być z tym chyba kłopotu, skoro nie był to zamach
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 16.05.2012 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując