|
FraMat
jest dużo prawdy w tym co piszesz , chodź problem jest dużo bardziej zawiły .My żadnych wybitnych graczy nie mamy a i MASKANT jak dla mnie wybitnym trenerem nie jest .............Mnie przeraża jedno ,a zarazem cieszy JAK NIE WIELE TRZEBA ŻEBY TE LIGĘ WYGRAĆ to tak na pocieszenie na następny sezon.
|