Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19052
Stary 16.05.2012, 20:05
FraMat
jest dużo prawdy w tym co piszesz , chodź problem jest dużo bardziej zawiły .My żadnych wybitnych graczy nie mamy a i MASKANT jak dla mnie wybitnym trenerem nie jest .............Mnie przeraża jedno ,a zarazem cieszy JAK NIE WIELE TRZEBA ŻEBY TE LIGĘ WYGRAĆ to tak na pocieszenie na następny sezon.
Odpowiedz cytując