szprotson napisał(a):

sory, ale dla mnie wyplucie taśtasia z 30 metrów i to przed siebie, centralnie do biegnącego od połowy przeciwnika nie jest dobrym prognostykiem. Zresztą, on nawet w Kmicie nie miał opinii dobrego bramkarza....
czasem jest tak ze widzisz zachowanie bramkarza i stwierdzasz : Niezły, Pewny etc. Miskiewicz jakos Pawełkiem mi zalatuje.
|
Po tym skrócie widać ,że Miskiewicz nie potrafi złapać piłki. Co strzał to odbicie