riv napisał(a):

Po jednym wypluciu piłki w 1 meczu oceniasz bramkarza? Toż zobacz któryś z ostatnich meczów Pareiki co on czasami w bramce wyczynia, pluje tą piłką przed siebie w połowie interwencji, piłki złapać nie potrafi wypada mu cały czas! Mega szrot! A przecież wiadomo, że to nie prawda.
Ja bym chłopaka nie skreślał i dał mu szanse w pozostałych sparingach bo jak dla mnie wypadł nieźle. Przede wszystkim rzuciła się w oczy o niebo lepsza niż u Sergeia gra na przedpolu, wyjścia do piłki i trafna ocena sytuacji na boisku - jak trzeba było wyjść to wychodził, jak zostać to zostawał a nie stał jak przyspawany do linii słup. Refleks chłopak tez pokazał niezgorszy i co by nie mówić to ON uratował nam wynik w sparingu.
|
Pareiko w meczu ze Śląskiem po prostu nie chciał ryzykować, to zależy od tego że że Wisła wcześniejszy mecz przegrała. Jak drużyna przegrywa bramkarz traci pewność siebie. Proste prawda.