Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4945
Stary 16.05.2012, 18:18
szprotson napisał(a):Wyświetl post
skoro najlepszym w naszych szeregach był średni Jirsak ...to coś jest nie tak.
Miśkiewicz miał bardzo duzo szczeście, mam nadzieje ze go nie podpiszą (interwencja w 29 minucie dobrego świadectwa nie wystawia)

Jakbyśmy grali na biało to można by coś napisać, bo czerwoni przesłabi byli.
Po jednym wypluciu piłki w 1 meczu oceniasz bramkarza? Toż zobacz któryś z ostatnich meczów Pareiki co on czasami w bramce wyczynia, pluje tą piłką przed siebie w połowie interwencji, piłki złapać nie potrafi wypada mu cały czas! Mega szrot! A przecież wiadomo, że to nie prawda.

Ja bym chłopaka nie skreślał i dał mu szanse w pozostałych sparingach bo jak dla mnie wypadł nieźle. Przede wszystkim rzuciła się w oczy o niebo lepsza niż u Sergeia gra na przedpolu, wyjścia do piłki i trafna ocena sytuacji na boisku - jak trzeba było wyjść to wychodził, jak zostać to zostawał a nie stał jak przyspawany do linii słup. Refleks chłopak tez pokazał niezgorszy i co by nie mówić to ON uratował nam wynik w sparingu.

Odpowiedz cytując