Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1935
Stary 16.05.2012, 18:14
AYALA napisał(a):Wyświetl post
MAK przejął śledztwo i ryży nie miał nic do gadania.Przestraszył sie Iskanderów w Kaliningradzie,po latach pewnie powieł że "wybrał mniejsze zło".
No tak... ale ze względów propagandowych mógłby chociaż przedstawiac siebie jako rzecznika śledztwa innego niż rosyjskie, tak żeby argumenty z rąk PiSu wybić. nawet w uzgodnieniu z Putinem: rozumiecie, towarzyszu, my poudajemy przed społeczeństwem, że jesteśmy tymi dobrymi, ale że nie mamy wyboru, czy cuś takiego.
Czy to naprawdę takie trudne? Ale on wolał świadomie (?) narazic się na krytykę ze strony chocby części społeczeństwa...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując