Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4944
Stary 16.05.2012, 17:47
skoro najlepszym w naszych szeregach był średni Jirsak ...to coś jest nie tak.
Miśkiewicz miał bardzo duzo szczeście, mam nadzieje ze go nie podpiszą (interwencja w 29 minucie dobrego świadectwa nie wystawia)

Jakbyśmy grali na biało to można by coś napisać, bo czerwoni przesłabi byli.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując