|
skoro najlepszym w naszych szeregach był średni Jirsak ...to coś jest nie tak.
Miśkiewicz miał bardzo duzo szczeście, mam nadzieje ze go nie podpiszą (interwencja w 29 minucie dobrego świadectwa nie wystawia)
Jakbyśmy grali na biało to można by coś napisać, bo czerwoni przesłabi byli.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|