Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
aphroditeN
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
4943
16.05.2012, 17:44
wybronił takie dwie sytuacje które równie dobrze mógłby puścić i nikt pretensji by nie miał. Uważam że bramkarz zagrał bardzo dobrze, a co do obrony, rzeczywiscie, napad widzewa kręcił ich jak chciał
aphroditeN
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aphroditeN
Znajdź inne posty napisane przez aphroditeN