|
Obejrzałem sobie skrót sparingu z Widzewem - wiadomo, skład megarezerwowy itd, ale od tego jest temat żeby oceniać. Więc oceniam - na skrócie wygląda to kiepściutko, Widzew z tą naszą młodą obroną miejscami robił co chciał (niedoświadczenie ok, ale zaangażowania za dużo też tam nie widziałem...), w ofensywie na cały mecz jedna ładna akcja, poza tym kiepsko. Interwencje tego gwiazdora z Milanu na pewno nie "piękne" jak pisali w relacji ale bronił pewnie i skutecznie więc na plus.
|