Reksio33 napisał(a):

|
Gdzie najlepiej w Krakowie sprzedać używane podręczniki do szkoły, bo mi trochę tego zostało z LO i gimnazjum, a nie chce tego wyrzucać. I lepiej to zrobić teraz czy np. przed rozpoczęciem roku, jak wszyscy kupują.
|
Znajoma pracowała kiedyś w tym centrum tanich podreczników i mówi ze od czerwca zaczynają skupować.