Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55576
Stary 16.05.2012, 16:52
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Skoro Głowacki zdaniem tu wypowiadających jest taki dobry to dlaczego Turcy nie chcieli z nim przedłużać umowy. Ja uwielbiam jak ludzie oceniają zawodników przez pryzmat tego co u nas prezentowali - Żurawski źle sobie przed przyjściem do nas nie radził na Cyprze czy w Grecji - niestety ale czasu się nie oszuka. Głowacki gdyby nie kontuzje mógł stać się na prawdę niezłym obrońcą - łatka która do niego przylgnęła tzn. pechowiec i zawodnik ze szkła nie jest przypadkowa.
"Piłkarz (...) poinformował działaczy, że nie jest zainteresowany przedłużeniem kontraktu o kolejny rok. O deklaracji Polaka piszą tureckie media"
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...zonsporu_.html
Głowacki "mógł stać się" niezłym obrońcą? Znaczy się, był mniej niż "niezły"? Jaja sobie robisz?
Odpowiedz cytując