|
"Skoro Głowacki zdaniem tu wypowiadających jest taki dobry to dlaczego Turcy nie chcieli z nim przedłużać umowy" - mój błąd nie chciał z nimi przedłużać umowy. Ja uwielbiam jak ludzie oceniają zawodników przez pryzmat tego co u nas prezentowali - Żurawski źle sobie przed przyjściem do nas nie radził na Cyprze czy w Grecji - niestety ale czasu się nie oszuka. Głowacki gdyby nie kontuzje mógł stać się na prawdę niezłym (dobrym, bardzo dobrym) obrońcą - łatka która do niego przylgnęła tzn. pechowiec i zawodnik ze szkła nie jest przypadkowa.
Do testów zawodnika z Hondurasu może ostatecznie nie dojść - klub chce go sprzedać a nie wypożyczać w grę wchodzi kierunek skandynawski i bliski wschód.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 16.05.2012 o godz. 16:59.
|