silver03 napisał(a):

|
Czemu z góry zakładamy, że Głowacki będzie miał fantastyczny powrót? O Żurawskim szybko zapomnieliście?
|
Dlatego, że był poza Wisłą ZNACZNIE krócej niż Żurawski. Poza tym w Turcji, w meczach, w których grał rozgrywał zwykle dobre, bądź bardzo dobre zawody. Tak, oglądałem.