|
Ty nie jesteś rusofilem tylko zwykłym tchórzem. Putin się przyznał do Katynia? No cóż za sukces. Mógł się nie przyznawać. Teraz i tak nie ma to najmniejszego znaczenia. No chyba że dl takich jak Ty którzy wierzą tylko w to co powie Putin.
Zomowcy to były takie ówczesne lemingi, więc nie dziw się że Kaczyński trafnie skonkludował.
ps. Nie narażaj się, wystaw dupe do kopania.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 16.05.2012 o godz. 16:12.
|