Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1932
Stary 16.05.2012, 16:09
Ty nie jesteś rusofilem tylko zwykłym tchórzem. Putin się przyznał do Katynia? No cóż za sukces. Mógł się nie przyznawać. Teraz i tak nie ma to najmniejszego znaczenia. No chyba że dl takich jak Ty którzy wierzą tylko w to co powie Putin.

Zomowcy to były takie ówczesne lemingi, więc nie dziw się że Kaczyński trafnie skonkludował.


ps. Nie narażaj się, wystaw dupe do kopania.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 16.05.2012 o godz. 16:12.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując