Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55571
Stary 16.05.2012, 15:44
Ukah to jeden z najlepszych środkowych obrońców grających w naszej lidze. Z nim i z Głowackim środek obrony byłby bardzo solidny. Do tego klasowy boczny obrońca typu Magiera czy Broź i mamy bardzo dobrą defensywę. Jovanovic, Ukah, Głowacki, Magiera ew. Broź - takie zestawienie obrony powoduje że mamy prawodpodobnie najmocniejszą obronę w lidze. Do tego jeszcze groźny atak Brożek - Genkow. Przydaliby się jednak skrzydłowi, taki Kupisz byłby bardzo solidnym wzmocnieniem.
Jedenastka Pareiko - Jovanovic, Ukah, Głowacki, Magiera (Broź) - Iliev, Wilk, Melikson, Kupisz - Brożek, Genkow - koszt dla klubu pewnie poniżej 1 mln. euro, natomiast siła drużyny wystarczająca by zdobyć mistrza Polski.
Odpowiedz cytując