Ciekawe, że podałeś przykład polityków, którzy raczej odważnie "politykowali" z Rosją a nie podałeś choćby jednego polityka, który liże stópki carowi Putinowi? No tak - zapomniałem, że Ty jesteś obiektywny
ps. Nie wiem co robiłby Kaczyński czy Ziobro - wiem za to, że ty "wyciągnąłbyś wnioski z historii" i zaciągnąłbyś się do... No właśnie AS-ie? Do kogo skierowałbyś swoje kroki po wyciągnięciu wniosków z historii?