Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1930
Stary 16.05.2012, 15:38
Ciekawe, że podałeś przykład polityków, którzy raczej odważnie "politykowali" z Rosją a nie podałeś choćby jednego polityka, który liże stópki carowi Putinowi? No tak - zapomniałem, że Ty jesteś obiektywny

ps. Nie wiem co robiłby Kaczyński czy Ziobro - wiem za to, że ty "wyciągnąłbyś wnioski z historii" i zaciągnąłbyś się do... No właśnie AS-ie? Do kogo skierowałbyś swoje kroki po wyciągnięciu wniosków z historii?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 16.05.2012 o godz. 15:40.
Odpowiedz cytując