serek.c2 napisał(a):

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałaby Polska po roku 1920 gdyby społeczeństwo polskie tworzyli wówczasi Szpenio i AS-opodobni?
Najlepszy jest AS - w zamach nie wierzy (bo każdy kto wierzy to idiota) ale już w katiusze w Warszawie jak najbardziej
|
Bo ja wyciagam wnioski z historii w przeciwieństwie do was . Wam sie wydaje ,że Polska jest Polska z 16 czy 17 wieku ,albo ,że w obecnych warunkach Polska ma w świecie status USA czy Chin ,że będziecie Rusków po kątach rozstawiać .
PS Ciekawe co by robił Kaczyński z Ziobrą w 1920 ,sądze ,że Jarek byłby pierwszym dezerterem ,a Ziobro bardziej mi pasuje do Armii Czerwonej mógłby sie tam wcielić w role Dzierżyńskiego