|
Moim zdaniem, jeśli Wisła zakontraktuje Ukaha, postara się sprzedać Chaveza. Są to piłkarze o podobnej charakterystyce, a to jest tak naprawdę ostatni moment, żeby coś zarobić na reprezentancie Hondurasu. Para Głowacki - Ukah wygląda lepiej niż solidnie, a w obwodzie pozostanie jeszcze Czekaj, Bunoza, jest Nalepa, który jednak pewnie wyląduje na kolejnym wypożyczeniu.
|