Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałaby Polska po roku 1920 gdyby społeczeństwo polskie tworzyli wówczasi Szpenio i AS-opodobni?
Najlepszy jest AS - w zamach nie wierzy (bo każdy kto wierzy to idiota) ale już w katiusze w Warszawie jak najbardziej
