Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1926
Stary 16.05.2012, 14:58
Szpen napisał(a):Wyświetl post
krwa Drozd czy do Ciebie dochodzą fakty, czy jesteś zamglony jak lotnisko w Smoleńsku i niczego nie dostrzegasz?

Ruskie miały wpisany lot TU 154 od samego początku (jeszcze przed startem) jako lot cywilny. Skoro tak mielil, to po katastrofie musieli iść w 13 załącznik konwencji chiocagowskiej.

Kolejny raz pytam. Jak ci ruski powie że niebo jest zielone to się zgodzisz?

Więc dlaczego brednie, że lot państwowej delegacji z prezydentem i dowódcami wszystkich rodzajów sił zbrojnych, odbywany wojskowym samolotem pilotowanym przez żołnierzy, mającym się zakończyć na wojskowym lotnisku, obsługiwanym przez wojskowych, jest lotem cywilnym, przyjmujesz jak aksjomat.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując