Szpen napisał(a):

krwa Drozd czy do Ciebie dochodzą fakty, czy jesteś zamglony jak lotnisko w Smoleńsku i niczego nie dostrzegasz?
Ruskie miały wpisany lot TU 154 od samego początku (jeszcze przed startem) jako lot cywilny. Skoro tak mielil, to po katastrofie musieli iść w 13 załącznik konwencji chiocagowskiej.
|
Kolejny raz pytam. Jak ci ruski powie że niebo jest zielone to się zgodzisz?
Więc dlaczego brednie, że lot państwowej delegacji z prezydentem i dowódcami wszystkich rodzajów sił zbrojnych, odbywany wojskowym samolotem pilotowanym przez żołnierzy, mającym się zakończyć na wojskowym lotnisku, obsługiwanym przez wojskowych, jest lotem cywilnym, przyjmujesz jak aksjomat.