Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1924
Stary 16.05.2012, 14:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie każdy, bo ruski tak powiedziały? I Ty nie jesteś ruskim pachołkiem? Jak ci ruski powie, że niebo jest zielone to też "będziesz zmuszony się zgodzić"? Bo to jest Rosja . Co raz bardziej mam wrażenie że przeszedłeś pranie mózgu tak skuteczne że już nie ma się co zabrudzić.

Masz na ścianie fotos Putina czy Lenina?
krwa Drozd czy do Ciebie dochodzą fakty, czy jesteś zamglony jak lotnisko w Smoleńsku i niczego nie dostrzegasz?

Ruskie miały wpisany lot TU 154 od samego początku (jeszcze przed startem) jako lot cywilny. Skoro tak mielil, to po katastrofie musieli iść w 13 załącznik konwencji chiocagowskiej.
Odpowiedz cytując