Drozd napisał(a):

Nie każdy, bo ruski tak powiedziały? I Ty nie jesteś ruskim pachołkiem? Jak ci ruski powie, że niebo jest zielone to też "będziesz zmuszony się zgodzić"? Bo to jest Rosja . Co raz bardziej mam wrażenie że przeszedłeś pranie mózgu tak skuteczne że już nie ma się co zabrudzić.
Masz na ścianie fotos Putina czy Lenina?
|
krwa Drozd czy do Ciebie dochodzą fakty, czy jesteś zamglony jak lotnisko w Smoleńsku i niczego nie dostrzegasz?
Ruskie miały wpisany lot TU 154 od samego początku (jeszcze przed startem) jako lot cywilny. Skoro tak mielil, to po katastrofie musieli iść w 13 załącznik konwencji chiocagowskiej.