Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17046
Stary 16.05.2012, 13:42
Szpen napisał(a):Wyświetl post
ja z innej strony. tacy z nich robotnicy jak z koziej dupy trąba. Zwyczajni etatowi związkowcy. Zauważyliście w swoich mediach, że tylko tacy pikietowali? Nie było zgromadzenia normalnych ludzi nie związanych z polityką, jedynie sami związkowcy.
Z koziej dupy to raczej Ty jesteś. Tak się składa, że znam paru ludzi co urlopy w pracy brali żeby jechac POdziekować po-wskim darmozjadom za odebranie im emerytur od 65 lat (mężczyźni) i od 60 lat (kobiety).
Poza tym po to w zakładach pracy załogi wybieraja swojego reprezentanta na etat, żeby wtedy kiedy oni pracują on mógł ich reprezentować u pracodawcy.
W tej wielbionej przez Ciebie UE związki zawodowe mają wieksze mozliwości i liczebnośc. Ludzie są mądrzejsi. Media tam nie próbują nawet zwalać winę za niepowodzenia rządzących na pracowników i ich reprezentacje. To w Polsce od początku istnienia komunistyczna władza zwalczała nie tylko medialnie organizacje związkowe. Do dziś się nic nie zmieniło. Zresztą ci sami ludzie kierują nadal mediami.
W dalszym ciągu boją się ludzi zorganizowanych. Wolą takich młodych po studiach siedzących przy biurku z nosem w komputerze, bojacych się odezwać do kolegów i spiepszających do domu jak tylko syrena zawyje. Taki nie będzie próbował sam walczyć o swoje.