Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1918
Stary 16.05.2012, 13:18
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Musi to na rusi kolego. Chyba że to jest tylko z nazwy polski rząd. Wiesz co znaczy literka M w nazwie samolotu? Wiesz kto pilotował samolot? Wiesz na jakim lotnisku samolot miał lądować?

No chyba że w Polsce lot był wojskowy, na Białorusi wojskowy, ale w Rosji już cywilny bo tak powiedział Putin, a nasz rząd musiał się z tym zgodzić. Szpenio przyjął postawę ruskiego pachołka to takie nobilitujące. hihihi
i po co te inwektywy dodajesz, nie umiesz normalnie odpowiedzieć?

dokładnie, musi to na rusi. U ruskich od początku lot był oznaczony jako nie wojskowy. Więc na nic nasze oznaczenia na samolocie, piloci wojskowi itd. Oznaczony był jak nie wojskowy, więc w takiej konwencji jest prowadzone śledztwo. Można mieć pretensje do ruskich, że tak to zrobili. Raczej nasze Państwo nie ma tutaj nic do gadania w tej sprawie.

polecam Drozd ksiązki )mam nadzieję że czytasz ksiązki, a nie tylko GP) Hugo Badera o Rosji, dowiesz się wiele ciekawych rzeczy na temat Rosji jako państwa i jego działania.
Odpowiedz cytując