Michal Krk napisał(a):

|
Nie będzie również połowy składu. Kto przyjdzie na miejsce tych co odejdą?
|
Nie będzie tej połowy na której i tak już dawno postawiono krzyżyk, także na tym forum... albo zwłaszcza na nim. Wciąż nie wiadomo czy Maor zostanie czy nie. Nie wiadomo czy odzyska formę z pierwszego tu sezonu czy nie. Niewiadomo z kim przyjdzie mu grać.
Michal Krk napisał(a):

|
Polityka transferowa na najbliższy rok (kilka lat) została jasno nakreślona. Oszczędności i szukanie młodych, tanich i zdolnych zawodników.
|
Popatrz w tabelę z tego sezonu a zobaczysz, że kilka klubów przy takiej właśnie polityce zaliczyło lepszy sezon niż my.
Ludzie, nie ma się co kłaść pod topór za wczasu. Cała liga oszczędza w obecnym czasie. Śląsk się sypie, Bełchatów się sypie, Polonia już się sypnęła. Lech ogranicza wydatki, Legia podobnie. Wisła wcale na tym tle się jakoś na minus nie wyróżnia.