Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55560
Stary 16.05.2012, 12:40
Michal Krk napisał(a):Wyświetl post
Nie będzie również połowy składu. Kto przyjdzie na miejsce tych co odejdą?
Nie będzie tej połowy na której i tak już dawno postawiono krzyżyk, także na tym forum... albo zwłaszcza na nim. Wciąż nie wiadomo czy Maor zostanie czy nie. Nie wiadomo czy odzyska formę z pierwszego tu sezonu czy nie. Niewiadomo z kim przyjdzie mu grać.

Michal Krk napisał(a):Wyświetl post
Polityka transferowa na najbliższy rok (kilka lat) została jasno nakreślona. Oszczędności i szukanie młodych, tanich i zdolnych zawodników.
Popatrz w tabelę z tego sezonu a zobaczysz, że kilka klubów przy takiej właśnie polityce zaliczyło lepszy sezon niż my.

Ludzie, nie ma się co kłaść pod topór za wczasu. Cała liga oszczędza w obecnym czasie. Śląsk się sypie, Bełchatów się sypie, Polonia już się sypnęła. Lech ogranicza wydatki, Legia podobnie. Wisła wcale na tym tle się jakoś na minus nie wyróżnia.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując