Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21120
Stary 16.05.2012, 12:02
studio napisał(a):Wyświetl post
Tylko to jest powodem takiej a nie innej frekwencji, bedzie dobra gra to i kibice beda przychodzic.

A gadanie ze bluzgi? Rodem z wyborczej Dziwie sie, ze jeszcze ktos w to wierzy. Te dzieci czesciej z telewizji slysza bluzgi czy w szkole niz na meczu.
No tak. Ludzie, którzy nie chcą by ich dzieci nasłuchały się bluzgów oczywiście sa z wyborczej. L No i dlatego wy macie frekwencje jaką macie, my mamy jaką mamy i żalimy się na koniec wzajemnie jak mało ludzi przychodzi.
Napisałem, ze to jeden z powodów dlaczego ludzie nie przychodza rodzinami. Poza oczywiście kiepską grą czy cenami biletów. Ale jak widać czasami za darmo( za piątaka to chyba można tak nazwać) nie da rady zapełnić stadionu.
A co do tego chamstwa to znamienne jest, że jak były dzieciaki na trybunach( w ramach akcji przyciągania na Wisłę) to Gniazdowy musiał przypominać co jakiś czas, że bez bluzgania. Bo oczywiście dla sporej liczby osób stadion to miejsce gdzie sobie mogą klnąć do woli-niezaleznie kto gra.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 16.05.2012 o godz. 12:06.
Odpowiedz cytując