Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17041
Stary 16.05.2012, 12:01
Ile jeszcze mają wycierpiec dzieciaki? Dalej niech "postępowi" bawią sie w resocjalizację i leczenie....Najlepiej niech jeszcze płacą za to ze swoich pieniędzy bo ja nie mam zamiaru finansować tych dewiatantów. Elektryczne krzesła albo szubienice są dużo tańsze. A za niedługo wychodzą na wolność seryjni mordercy którzy mieli KS a objęły ich "reformy" III RP.Mam nadzieje że zakwaterują się obok tych "postępowych"

Cytat:
Kraków: Chciał zrobić "sesję" ośmiolatkom. Pedofil w rękach policji

Najpierw zaproponował trzem bawiącym się w piaskownicy ośmiolatkom "sesję fotograficzną". Potem groził, że "skrzywdzi ich rodziców". W końcu udało mu się uprowadzić jedną z dziewczynek i zrobić jej kilka fotografii. Gdy dziecko wróciło do domu powiedziało o wszystkim rodzicom. Po intensywnych poszukiwaniach 47-letni pedofil został zatrzymany przez policję. Jak się okazuje, mężczyzna przez 19 lat przebywał w więzieniu, z którego niedawno wyszedł - dowiedział się Onet.

Do zdarzenia doszło 8 maja, około godz. 15 w Nowej Hucie. Trzy 8-letnie dziewczynki bawiły się w osiedlowej piaskownicy. W pewnym momencie do dzieci podszedł nieznany mężczyzna. Powiedział dziewczynkom, że jest fotografem i chciałby zrobić im zdjęcia. Jedna z dziewczynek nie zgodziła się od razu, natomiast dwie były niezdecydowane. Wtedy mężczyzna postraszył je, mówiąc, że zrobi krzywdę ich rodzicom, a one trafią do domu dziecka.

Ponieważ sesja miała odbyć się w jakimś pomieszczeniu, dwie dziewczynki zgodziły się wsiąść z obcym do jego samochodu. Mężczyzna przywiózł je w okolice jednego z krakowskich szpitali. W trakcie podróży jedna z dziewczynek odmówiła udziału w sesji. Do toalety szpitalnej mężczyzna poszedł więc tylko z jedną z 8-latek.

Po "sesji fotograficznej" sprawca odwiózł dziecko w rejon jej osiedla i odjechał. 8-latka wróciła do domu i opowiedziała o wszystkim rodzicom, którzy natychmiast powiadomili policję.

Rozpoczęły się zakrojone na szeroką skalę poszukiwania pedofila. W wyniku intensywnych działań 15 maja zatrzymano 47-letniego mężczyznę – mieszkańca Nowej Huty. W jego telefonie komórkowym znaleziono zdjęcia zrobione 8-latce. 47-latek był wielokrotnie notowany i karany już w przeszłości za podobne przestępstwa. W czerwcu 2011 roku opuścił zakład karny po 19 latach spędzonych za kratkami m.in. za pedofilię.

Wczoraj sprawca usłyszał zarzuty doprowadzenia do innej czynności seksualnej dziecka (do 12 lat) a także utrwalania i przechowywania treści pedofilskich (do 10 lat). Decyzją Sądu na wniosek Prokuratury Rejonowej Kraków Nowa Huta został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Policja prowadzi dalej czynności wspólnie z prokuraturą, by ustalić, czy podobnych przypadków – a niezgłoszonych organom ścigania – było więcej.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej