Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55555
Stary 16.05.2012, 11:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zakładam że przyjdą do zespolu 3 całkowicie nowi zawodnicy ofensywni którzy wniosą całkowicie nową jakość . Nie wiem kto to będzie - ale wraz z dobrym przygotowaniem zespołu , wg wizji Probierza mogą stworzyć całkiem ciekawą mieszankę która na pewno ugra lepszy wynik niż to miało miejsce w sezonie 11/12
A skąd ten optymizm? Bo jakiś Drewnialdo przyjechał na testy?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując