Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19041
Stary 16.05.2012, 11:13
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Najlepszy w pucharach.... Hmm gdyby nie murzyn z Odense który wpakował równie nieprawdopodobnego gola jak MC w ostatnia niedzielę to wcale taki "rewelacyjny" by nie był.
No to prosze, który sezon był lepszy w pucharach w ostatnich latach?
c.d.n.
Odpowiedz cytując