MatMario napisał(a):

|
Najlepszy w pucharach.... Hmm gdyby nie murzyn z Odense który wpakował równie nieprawdopodobnego gola jak MC w ostatnia niedzielę to wcale taki "rewelacyjny" by nie był.
|
No to prosze, który sezon był lepszy w pucharach w ostatnich latach?