Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55543
Stary 16.05.2012, 09:28
marian82 napisał(a):Wyświetl post
Sam sobie delikatnie zaprzeczasz - z jednej strony dobry pomysł, z drugiej gość się opier.... - chyba nam takich nie potrzeba, wystarczającą ilość leni mieliśmy w składzie w minionym sezonie...

]
miałem na myśli umiejętności czysto piłkarskie Bruno.W Jadze i Poloni w tych meczach przeciwko nam grał b.dobrze.Nowy Klub to nowa motywacja.....może sie zmieni....Za darmo nikogo lepszego sie nie znajdzie na lewe skrzydło bo przecież wielkich pieniędzy na transfery nie mamy o ile wogóle jakies są
Odpowiedz cytując