marian82 napisał(a):

Sam sobie delikatnie zaprzeczasz - z jednej strony dobry pomysł, z drugiej gość się opier.... - chyba nam takich nie potrzeba, wystarczającą ilość leni mieliśmy w składzie w minionym sezonie...
]
|
miałem na myśli umiejętności czysto piłkarskie Bruno.W Jadze i Poloni w tych meczach przeciwko nam grał b.dobrze.Nowy Klub to nowa motywacja.....może sie zmieni....Za darmo nikogo lepszego sie nie znajdzie na lewe skrzydło bo przecież wielkich pieniędzy na transfery nie mamy o ile wogóle jakies są