Szpen napisał(a):

przestan pieprzyc i zmieniac temat, bo tylko to ciągle robisz.
Jak taki jestes cwaniak to opisz nam tu ładnie odpowiedz na pytanie: Czy PiS lub Jarosław Kaczyński winni są swojej 6-krotnej porażki w wyborach? Jeżeli tak, opisz ich błędy.
|
O Tak winni są że nie wynajęli najdroższych i najlepszych PR-owcow i marketingowców którzy to nie ubrali ich w lepsze i bardziej kolorowe garnitury, nie nakazali im mówić składniejszym i lizusowskim w stosunku do mediów jezykiem, nie obiecali wszelkim TW amnestii, a złodziejom legalizaji ich majątkow. Wtedy wygraliby w cuglach a Kaczyński byłby przez lemingi uznawany za męża stanu. A tak widzisz lipa, mimo że każdy debil wie że w latach 2005-2007 zostały powziete deczyje zostawiajace nam sporo kasy w kieszeniach a złodzieje zaczęli sie bać to i tak lemingi jak mantre potrafią powtarzać "JK to zagrożenie demokracji, zagrożenie demokracji,zag....."