Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17038
Stary 16.05.2012, 08:38
Szpen napisał(a):Wyświetl post
przestan pieprzyc i zmieniac temat, bo tylko to ciągle robisz.

Jak taki jestes cwaniak to opisz nam tu ładnie odpowiedz na pytanie: Czy PiS lub Jarosław Kaczyński winni są swojej 6-krotnej porażki w wyborach? Jeżeli tak, opisz ich błędy.
O Tak winni są że nie wynajęli najdroższych i najlepszych PR-owcow i marketingowców którzy to nie ubrali ich w lepsze i bardziej kolorowe garnitury, nie nakazali im mówić składniejszym i lizusowskim w stosunku do mediów jezykiem, nie obiecali wszelkim TW amnestii, a złodziejom legalizaji ich majątkow. Wtedy wygraliby w cuglach a Kaczyński byłby przez lemingi uznawany za męża stanu. A tak widzisz lipa, mimo że każdy debil wie że w latach 2005-2007 zostały powziete deczyje zostawiajace nam sporo kasy w kieszeniach a złodzieje zaczęli sie bać to i tak lemingi jak mantre potrafią powtarzać "JK to zagrożenie demokracji, zagrożenie demokracji,zag....."
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej