Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55539
Stary 16.05.2012, 08:20
Przede wszystkim Wiśle brakuje zawodników perspektywicznych a zarazem dobrych na których klub w przyszłości mógłby zarobić. Jeżeli Bednarz celuje w zawodników powyżej 26-tego roku życia grających w Polsce bez żadnego doświadczenia i obycia międzynarodowego i tylko dla tego, że mieliby przyjść bez sumy odstępnego na kontrakty w skali roku niższe niż 150 tys euro to w takim razie chciałbym usłyszeć od właściciela jaki jest sens i cel tej przebudowy. Żeby ograniczyć właścicielowi przykrość już teraz można śmiało napisać, że Wisła nie będzie grała technicznej piłki opartej na krótkich podaniach, wyprowadzała szybkie ataki etc.. do tego potrzeba wykonawców. Rozumiem, że takiemu Ukahowi Bednarz chce zaproponować wieloletni kontrakt, niech chłopina ma na starość.
Mam takie spostrzeżenie z ostatnich lat, że Wisła dla 95% trafiających do niej zawodników jest szczytem osiągnięć bo gdy już odchodzą mają problemy ze znalezieniem przyzwoitej drużyny nawet w Polsce a i tak najczęściej zostają do końca kontraktu bo nikt ich nie chce.
Ostatnio Bednarz za dużo gada o Koronie czy Górniku jeżeli my mamy równać do tych zespołów, co zdaje się swoimi posunięciami na rynku transferowym potwierdzać to dla chyba wszystkich kibiców, sympatyków Wisły staje się jasnym, że gra w pucharze interesuje decydentów ale polskim.
O LM w ogóle niech nikt nie piszę w kontekście obecnych działań w klubie. Ja się zastanawiam po co Wiśle Bogusław Cupiał - nie inwestuje, nie buduje - obecnie jesteśmy na etapie sprzedaży jedynego gracza mającego pojęcie o grze w piłkę czyli Meliksona w kolejce czekają Genkov i Chavez chociaż zastanawiałbym się kto by ich chciał.
Odpowiedz cytując