Wyświetl pojedynczy post
Coin
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55538
Stary 16.05.2012, 08:19
Wisła nie ma pieniędzy ludzie, narzekacie na wzmocnienia z Widzewa i Bełchatowa, a to naprawdę wszystko na co będzie nas stać w tym okienku, bo Bednarz ma za zadanie wyprowadzić klub znowu na 0 żeby nie tracił pieniędzy. Jasne, że celem będzie mistrzostwo polski bo co mieli powiedzieć, ale realnie to jest sezon na przetrzymanie i zibaczymy co dalej...

Cudow sie nie spodziewajcie, chyba ze Probierz zaczaruje z byle jakich kopaczy zrobi mistrza. Inna sprawa, ze co w gazetach sie pojawi nazwisko to juz ustalacie sklady, jakby to malo gazety bzdur pisały
Odpowiedz cytując