lazy napisał(a):

Abstrahując od jakości naszych potencjalnych wzmocnień mam pytanie. Ilu my mamy zamiar mieć środkowych obrońców?
1) Chavez,
2) Jaliens,
3) Czekaj,
4) Bunoza,
5) Głowacki,
6) Ukah
7) ...
No bez jaj. Będziemy grać 4 środkowymi ?
|
No pewnie, że tak. Zobacz ile bramek traciliśmy. W ogóle fajnie się nakreśla Bednarzowy wariant cięc kontraktów, nie będzie wielkich kontraktów za to będzie ich dużo i w efekcie Wisła na tym może stracic bardziej niż w opcji holenderskiej. Chociaż kontuzji w sezonie też było od cholery, nie wiem skąd się to bierze.
W sumie to nawet nie wiem gdzie piłkarze Wisły trenują, nie widziałem nigdy zaplecza treningowego klubu. Ale mam nadzieje, że to się niedługo zmieni
TOMEK 11 napisał(a):

|
przecież Jaliensa za jakiś tydzień już tutaj nie będzie..
|
o.O? aaa no tak zasymuluje kontuzje i pojedzie sobie wcześniej na urlop ... bo jak niby mają z nim rozwiązac kontrakt jak on się nie zgodzi na ustępstwa ?