lazy napisał(a):

Abstrahując od jakości naszych potencjalnych wzmocnień mam pytanie. Ilu my mamy zamiar mieć środkowych obrońców?
1) Chavez,
2) Jaliens,
3) Czekaj,
4) Bunoza,
5) Głowacki,
6) Ukah
7) ...
No bez jaj. Będziemy grać 4 środkowymi ?
|
no bez jaj to zobacz sobie co sie dzialo w tej rundzie. praktycznie caly czas dwoch srodkowych bylo niezdolnych do gry, a na koniec to Probierz mial tylko Czekaja ktory gral z w obronie z Wilkiem Sobolewskim i Jirsakiem. Nie wspomne o tym ze cos zlego moze stac sie bocznym obroncom (kontuzje/kartki )i srodkowi ich w ekstremalnych wypadkach zastepuja. Takze IMO srodkowych nigdy za wiele