Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55531
Stary 16.05.2012, 05:29
lazy napisał(a):Wyświetl post
Abstrahując od jakości naszych potencjalnych wzmocnień mam pytanie. Ilu my mamy zamiar mieć środkowych obrońców?
1) Chavez,
2) Jaliens,
3) Czekaj,
4) Bunoza,
5) Głowacki,
6) Ukah
7) ...

No bez jaj. Będziemy grać 4 środkowymi?
no bez jaj to zobacz sobie co sie dzialo w tej rundzie. praktycznie caly czas dwoch srodkowych bylo niezdolnych do gry, a na koniec to Probierz mial tylko Czekaja ktory gral z w obronie z Wilkiem Sobolewskim i Jirsakiem. Nie wspomne o tym ze cos zlego moze stac sie bocznym obroncom (kontuzje/kartki )i srodkowi ich w ekstremalnych wypadkach zastepuja. Takze IMO srodkowych nigdy za wiele
Odpowiedz cytując