Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55529
Stary 16.05.2012, 01:45
Takie "wzmocnienia", to naprawde... Podobną droge przerobila juz Polonia. Nasciagali pilkarzy z Gornika, z Bechlatowa, "wcielili" z Groclinu i jak to sie skonczylo wszyscy widzimy. Cel - Mistrzostwo Polski, ktorego slabi czy przecietni kopacze poprostu nie moga zrealizowac.
Odpowiedz cytując