Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55528
Stary 15.05.2012, 23:35
Abstrahując od jakości naszych potencjalnych wzmocnień mam pytanie. Ilu my mamy zamiar mieć środkowych obrońców?
1) Chavez,
2) Jaliens,
3) Czekaj,
4) Bunoza,
5) Głowacki,
6) Ukah
7) ...

No bez jaj. Będziemy grać 4 środkowymi?
c.d.n.
Odpowiedz cytując