Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19031
Stary 15.05.2012, 23:33
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Mimo tylu obcokrajowców zanotowaliśmy najgorszy sezon w erze Cupiała.
Jeśli już coś oceniasz, to bądź obiektywny.
Mylisz się, gdyż gorszy był sezon gdy zajęliśmy ósme miejsce w tabeli ligowej. Wtedy większość stanowili polacy.
Odpowiedz cytując