Wojtas napisał(a):

Coz czuje ze juz widac ze z Bednarzem wracamy do schematu testy 100 zawodnikow a noz ktorys umie grac w pilke.
Niedobrze sie robi jak sie widzi jak stacza sie ten klub.
|
Klub klubem, ale ludzie pracujący w tym klubie staczają ten klub.
No ale łysa pała przyjdzie narobi burdelu i podobno po paru miesiącach ma odejść, nie wiem co się dzieje ale jest coraz bardziej śmiesznie.