Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
omega
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21110
Stary 15.05.2012, 22:21
tofik napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy co się nie pieścił z frajerami i od razu szykanowany Ma rację, że odchodzi z tego bagna.
no popatrz, dwoje ludzi i dwa całkiem różne zdania... Dla mnie to jest pierwszy frajer który myślał że jak dwukrotnie przepłaci Tosika i Rachwała to będą grać dwa razy lepiej... Dobrze że im nie dał tyle co zarabia Messi Chociaż musze przyznać że teksty typu " Po dzisiejszym meczu prosze nie traktować moich słów z zeszłego tygodnia jako wiążące" albo wypłacenie premii 1 mln złotych zamiast 250 tysięcy dla Zielińskiego dlatego że go lubił powodowały lekki uśmiech
Odpowiedz cytując