westersyl napisał(a):

|
Tak wymienienie Genkova za Pawła było krokiem wstecz co było do przewidzenia natomiast nie napisałem że Genkov jest słabym piłkarzem co uwodnił w końcówce rundy grają dobrze strzelając gole itp. Nie był może to strzał w 10 ale solidny zawodnik, oczekiwałem od niego trochę więcej ja pewnie większość. Zresztą nie rozumiem po co odkopujesz... dzisiaj to ja Ci mogę podać numery totolotka z soboty.
|
Genkov to inny typ napastnika niż Paweł. Sądzę, że gdyby faktycznie Brożek do nas wrócił i odbudował dawną formę to mielibyśmy świetny duet do gry 4-4-2. Kto wie, czy taki atak nie dałby nam mistrzostwa z 60 golami na koncie. Odejście Maora? Tyle lat graliśmy bez klasowego ofensywnego pomocnika w większości meczów z dwoma klasycznymi defensywnymi pomocnikami i zdobywaliśmy mistrzostwo. Może Chrapek wystrzeli, a może ten Gajos. Jeżeli Brożek przyjdzie to wyjdzie nam to na dobre.
Mam nadzieję, że Ci dwaj testowani pokażą się z dobrej strony i ich zakontraktujemy.