Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55522
Stary 15.05.2012, 21:46
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Tak wymienienie Genkova za Pawła było krokiem wstecz co było do przewidzenia natomiast nie napisałem że Genkov jest słabym piłkarzem co uwodnił w końcówce rundy grają dobrze strzelając gole itp. Nie był może to strzał w 10 ale solidny zawodnik, oczekiwałem od niego trochę więcej ja pewnie większość. Zresztą nie rozumiem po co odkopujesz... dzisiaj to ja Ci mogę podać numery totolotka z soboty.
Genkov to inny typ napastnika niż Paweł. Sądzę, że gdyby faktycznie Brożek do nas wrócił i odbudował dawną formę to mielibyśmy świetny duet do gry 4-4-2. Kto wie, czy taki atak nie dałby nam mistrzostwa z 60 golami na koncie. Odejście Maora? Tyle lat graliśmy bez klasowego ofensywnego pomocnika w większości meczów z dwoma klasycznymi defensywnymi pomocnikami i zdobywaliśmy mistrzostwo. Może Chrapek wystrzeli, a może ten Gajos. Jeżeli Brożek przyjdzie to wyjdzie nam to na dobre.

Mam nadzieję, że Ci dwaj testowani pokażą się z dobrej strony i ich zakontraktujemy.
Odpowiedz cytując