Cytat:
|
Paweł to dwukrotny król strzelców ligi polskiej (najlepszy sezon to zdobyte 21 goli)
|
23. Czyli najwięcej w lidze od czasu sezonu 04/05 i 25 trafień Franka. Ja nie twierdzę, że to jest ideał, bo tak na pewno nie jest, ale powinien być gwarancją kilkunastu trafień w sezonie. Wisła nie ma środków na to, żeby wykupić dobrego napastnika, grającego w przyzwoitej lidze, bo tacy przeważnie kosztują over 1,5 mln euro vide Biton. Farty typu Rudnev we Wronkach to dość rzadkie przypadki.