@thechris - a widzisz różnicę między Kagawą i Lewandowskim, których cała Europa może sobie oglądać co trzy dni, a chłopaczkiem, który nigdy w życiu zapewne nie opuścił Ameryki? Te testy to jak najbardziej słuszna decyzja. Gdybym był dyrektorem sportowym/trenerem to w miarę możliwości chciałbym, żeby każdy piłkarz przed transferem potrenował kilka dni z drużyną.
anthony09 napisał(a):

My cały ostatni sezon graliśmy padakę! Baa... to była pornografia !
Wizja Bednarza opiera się na:
* zwiększeniu Polaków w drużynie "+"
* pozyskaniu starych ligowych wyjadaczy (Głowacki, Brożek) "+" Piotr Brożek "-"
* pozostawieniu w kadrze takich przeciętniaków jak Burliga, Brud, Boguski itp."-"
* testowanie "-"
* ściąganiu przeciętniaków z ligi polskiej.
|
Burliga, Boguski? Znajdź mi jedną wypowiedź Kudłatego o nich. Brud - owszem, ale imho to element PR.
Testowanie? A zobacz kto to jest testowany. Wyróżniający się osiemnastoletni chłopak z niższej ligi, i bramkarz, który kiedyś był uznawany za wielki talent i słuch po nim zaginął, jak na bramkarza - także młody. Ten Honduranin, który ma dolecieć? Młody olimpijczyk, którego raczej nikt z Wisły na żywo (na żywo, nie jego mecze w tv na przykład) nie widział - mamy okazję, to go testujemy, zanim wyłożymy kilkaset tysięcy złotych.
Minus za pozyskanie Piotrka Brożka? Jeśli się nie mylę mówiono tylko o Pawle, resztę dopisują pismaki. Może nie oceniaj czegoś, co się nie wydarzyło?
Ściąganie przeciętniaków? A kogo to ściągnęli? Albo nawet, kogo ściągają? Kupisz, o którego krzyczało pół forum przez ostatnie okienka, wyróżniający się zawodnik, Lisowski, Dudu i Magiera, jedni z niewielu zawodników w lidze, których można nazwać lewymi obrońcami?