Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13621
Stary 15.05.2012, 18:23
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie siej zgorszenia na forum. Wiem że nie kryjesz się z tym że kibicowanie WIśle jest Ci obce ale nie znaczy, że musisz na tym forum obrażać wszystkich zawodników tego klubu. Ja też Ci mogę przytoczyć pewien przykład. Łukasz Piszczczek - kojarzysz ? co on momentami robi to komedia, piłka odskakuję mu na dwa metry, za nim ją przyjmie patrzy się na nią kilka sekund, plącze mu się gdzieś ona podczas prowadzenia. Wypuszcza sobie niejednokrotnie za daleko, a mimo tych wszystkich wad jest najlepszym prawym obrońcą w Niemczech. Marko ma potencjał do gry na prawej obronie i udowodnił to kilka razy, dobra wrzutka niezła wydolność to wystarczy. Potrzeba mu przede wszystkim zdrowia. Zwracam jeszcze uwagę na to że to jest przede wszystkim stoper.
Jovanović ma dobrą wrzutkę?

Pokaż mi, kiedy dwa razy w jednym meczu dobrze wrzucił piłkę. Albo włącz mecz z Górnikiem, gdzie Marko miał kilkanaście zagrań w pole karne z boku i ani jedno nie było dobre.
.
Odpowiedz cytując