|
głowacki jak najbardziej nam sie przyda a co do Brożka... może jednak lepiej oglądać Pawła na boisku, który na naszą TM wystarczy niż jakiegos wynalazka od łysego, no chyba że większość z was łudzi sie że odkryje dla nas Bednarz drugiego Messiego
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|