Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55501
Stary 15.05.2012, 18:10
głowacki jak najbardziej nam sie przyda a co do Brożka... może jednak lepiej oglądać Pawła na boisku, który na naszą TM wystarczy niż jakiegos wynalazka od łysego, no chyba że większość z was łudzi sie że odkryje dla nas Bednarz drugiego Messiego
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując