Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13615
Stary 15.05.2012, 17:44
grzybson87 napisał(a):Wyświetl post
Korzym & Company myślą inaczej dlatego Korona jest wyżej od nas
Jedyna kategoria w jakiej Wilk się jako tako broni to waleczność. Jak się okazuję nawet w tej kategorii są lepsi od Wilka.

Piłka nożna to nie MMA - dobre


Co Jovanovicia - szrot nieprawdopodobny. Dawno we Wiśle nie było podobnej klasy paralityka.
Odpowiedz cytując