grzybson87 napisał(a):

|
Korzym & Company myślą inaczej dlatego Korona jest wyżej od nas
|
Jedyna kategoria w jakiej Wilk się jako tako broni to waleczność. Jak się okazuję nawet w tej kategorii są lepsi od Wilka.
Piłka nożna to nie MMA - dobre
Co Jovanovicia - szrot nieprawdopodobny. Dawno we Wiśle nie było podobnej klasy paralityka.