|
Przez Litex to Wisła się prześlizgnęła. W Łoweczu było 1:2 a równie dobrze mogło być 5:2. W rewanżu Wisła dostała też karnego z kapelusza co dodatkowo zaciemniło obraz tego dwumeczu. Mecz wyglądał trochę jak Borussia - Bayern tylko Litex strzelał po poprzeczkach. Wisła w Bułgarii długimi okresami nie istniała na boisku.
|