ChG napisał(a):

|
Za darmo bym brał na pewno.
|
Acapelo napisał(a):

|
Bruno dobry zamiast Nuneza, w sumie prawie się nie różnią tylko, że Nunez lepszy w obronie, za to Bruno ma lepszy strzał.
|
Przydałby się

Strzela po te kilka bramek w sezonie i jest niezły... No ale p. Bednarz ma na pewno inną wizję budowy zespołu...
Zobaczymy co wymyśli i będziemy go rozliczali we wrześniu...
