Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13613
Stary 15.05.2012, 17:20
ChG napisał(a):Wyświetl post
Za darmo bym brał na pewno.
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Bruno dobry zamiast Nuneza, w sumie prawie się nie różnią tylko, że Nunez lepszy w obronie, za to Bruno ma lepszy strzał.
Przydałby się
Strzela po te kilka bramek w sezonie i jest niezły... No ale p. Bednarz ma na pewno inną wizję budowy zespołu...

Zobaczymy co wymyśli i będziemy go rozliczali we wrześniu...

Odpowiedz cytując