|
Jako że nie należę do towarzystwa wzajemnej adoracji, nie jestem także działaczem klubowym wiec nie muszę robić dobrej miny do złej gry.
Powiem to wprost, jako kibic Wisły ... Ten Honduranin to zwykły ogór jest i tyle.
Wiem że na futbolu się nie znam i obce też mi są tajniki taktyczne dlatego mam nadzieję że się mylę.
Bo dość mam już oglądania napastników wspaniale grających tyłem do bramki. Jeszcze niech usłyszę że dobrze się zastawia i haruje dla drużyny to obawiam się że kolejnego sezonu mogę nie dokończyć.
Bednarz ty łysa pało ! ... dawaj mi do Wisły jakiegoś samolubnego sku...... Niech ładuje na bramę kiedy tylko uzna za stosowne. Niech konczy sezon z 25 bramami ! Wtedy się serce kibica raduje!
Ale jak już wspomniałem, na nowoczesnym futbolu to ja się nie znam a do Bednarza to jestem uprzedzony.
|