Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13608
Stary 15.05.2012, 16:52
Proud napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie Jovanović jest bardzo słabym piłkarzem. Ale to tylko moje zdanie.

Ale najważniejsze, że walczy...ehh... ;/
Może jakieś argumenty? Równie dobrze można napisać, że Messi jest słaby, bo nie cofa się do obrony...

Co do Jovanovicia - ma problemy z koncentracją na boisku, nie najlepiej radzi sobie w grze w linii. Wyniki to głównie z tego, że w Partizanie grał na środku obrony, a u nas musiał się uczyć 3. koncepcji gry, a do tego doszły kontuzje. Mimo to chłopak jest szybki, a zarazem nieźle gra głową, potrafi minąć przeciwnika (może nie jakąś sztuczką, ale potrafi odjechać na 2-3 metrach), dośrodkowanie też przyzwoite. Jeśli chodzi o umiejętność odbioru piłki i krycia, to wg mnie dobry poziom ligowy, a jeśli zrozumie taktykę i będzie bardziej skoncentrowany, może być z niego czołowy prawy obrońca ligi, którego za 3 lata można będzie sprzedać za 3 mln euro.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując